hieu   اقتصادی  12 بهمن 1401  70

برگ زرین دیگری از افتخارات شرکت عمران بهارستان

تقدیر استاندار اصفهان از شرکت عمران بهارستان مطلب ویژه

در راستای توسعه حمل و نقل عمومی در شهر جدید بهارستان و رفاه حال شهروندان عزیز ، ۹ دستگاه اتوبوس با همکاری و تعامل شهرداری و شرکت عمران بهارستان خریداری و به ناوگان حمل و نقل عمومی بهارستان اضافه شد.

به گزارش خبرنگار نامی پرس/ عصر جمعه با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، خانم دکتر شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، آقای احمدی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران و شهروندان بهارستان، تعداد ۹ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل ونقل عمومی شهر بهارستان اضافه شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر مرتضوی استاندار اصفهان در این مراسم به اظهار نارضایتی مردم بهارستان از حمل و نقل عمومی در این شهر اشاره کرد و گفت: بارها مردم بهارستان در خصوص حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی بهارستان نارضایتی خود را انتقال داده بودند و خوشبختانه با همکاری دولت، شرکت عمران بهارستان و شهرداری بهارستان این اتفاق خوب در حوزه اتوبوسرانی بهارستان رقم خورد.

* استارت ۹ اتوبوس واحد جدید در بهارستان

دکتر شبانی شهردار بهارستان نیز از همکاری مسوولین در تامین این اتوبوس ها و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بهارستان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر طباطبایی مدیرعامل شرکت عمران بهارستان نیز در حاشیه این مراسم گفت: توجه به حمل و نقل عمومی شهر جدید‌ بهارستان از اولویت های شرکت عمران می باشد و ما تمام تلاشمان این است که در این حوزه بتوانیم در جهت رفاه حال شهروندان اقدامات موثری انجام دهیم.

وی در صحبت های خود به پروژه مترو بهارستان نیز اشاره کرد و اذعان داشت: اقدامات شایسته ای در دولت سیزدهم در جهت تامین مسائل مالی و فنی مترو بهارستان انجام شده که در آینده ای نزدیک شاهد اثرات آن در شهر بهارستان خواهیم بود.

 

منبع : روابط عمومی شرکت عمران بهارستان

برچسب‌ها

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

آخرین اخبار
بانک، بیمه و بورس
بهمن 12, 1401
به گزارش خبرنگارنامی پرس /  در این آیین که در شرکت حمل‌ونقل توکا برگزار شد، مدیرعامل فولاد مبارکه، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، ...
تجارت و بازرگانی
بهمن 12, 1401
به گزارش خبرنگار نامی پرس /  کارشناسان متخصص و بلندهمت فولاد مبارکه در گامی دیگر با همکاری شرکت‌های سازنده داخلی موفق شدند کمپرسور سیل‌گس واحد احیا ...
اقتصادی
بهمن 12, 1401
به گزارش خبرنگار نامی پرس/ عصر جمعه با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، خانم دکتر شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، آقای احمدی فرماندار ...
پربازدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.